Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

182w Lycii Form - QI JU DI HUANG WAN - Lesk nefritového šperku 8714818206746

182w Lycii Form -  QI JU DI HUANG WAN - Lesk nefritového šperku 8714818206746

SKLADOM

Únava očí, zhoršenie zraku, svetloplachosť .Pôsobenie: Vyživuje YIN pečene a obličiek, zlepšuje zrakZ hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.: Suché oči, bolesti za očami, zhoršenie zraku, najmä po únave a dlhom čítaní, šerosleposť, svetloplachosť

7,95 €

Skladové číslo: 182w

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Hlavné zameranie:
- suché oči, bolesti za očami
- zhoršenie zraku, zvlášť po únave a dlhom čítaní
- šerosleposť
- svetloplachosť

Zmes je určená na liečbu zrakových ťažkostí rôzneho pôvodu. Prostredníctvom zlepšenia zásobenia a výživy očí, ale i pečene (podľa čínskej medicíny orgánu riadiaceho kvalitu zraku), zmierňuje pocit unavených očí po dlhom čítaní, bolesti očí a pocit suchosti či rezania v očiach. Vhodná je pri zhoršovaní zraku, najmä v období rýchleho rastu detí v puberte a zároveň vo vyššom veku. V Ázii sa užíva ako prevencia vzniku šedého zákalu.

Zmes obsahuje plody kustovnice čínskej, svetoznámej v liečbe očných ťažkostí.

Dávkovanie a doba užívania:
3x denne 8 guľôčok. Účinok možno pri zrakových ťažkostiach z únavy pozorovať už po troch dňoch, pri dlhodobých ťažkostiach sa v závislosti od stavu užívanie predlžuje na dva až tri mesiace.

Jedná sa o modifikáciu zmesi LIU WEI DI HUANG WAN doplnenú o dve zložky Gou qi zi (Fructus lycii) a Ju hua (Flos chrysanthemi), ktoré podporujú výživu očí a zlepšujú zrakovú ostrosť. Gou qi zi (Fructus lycii) doplňuje obličky, vyživuje pečeň a zjasňuje zrak, naviac doplňuje Yin a zvlhčuje pľúca. Ju hua (Flos chrysanthemi) prečisťuje horko z organizmu, urovnáva pečeň a zlepšuje zrak. Shan zhu yu (Fructus corni officinalis) posilňuje obličky a pomáha udržať životne dôležitú esenciu Ying. Bráni nadmernému močeniu a inkontinencii, ochraňuje tekutiny. Shan yao (Radix dioscorae oppositae) zlepšuje trávenie a chuť k jedlu, asistuje pri nádychu, vyživuje obličky. Shu di huang (Radix rehmanniae glutinosae praep) vyživuje krv, Yin a Yang. Doplnením krvi zaisťuje i výživu pre kožu, vlasy, nechty a uši. Súčasne posilňuje srdce a pečeň, ktoré vyžadujú dostatok krvi k svojej riadnej funkcii. Fu ling (Sclerotium poriae cocos) zlepšuje trávenie a upravuje prirodzenú cirkuláciu tekutín v tele tak, aby dosiahla miesta určenia, ktoré zvlhčuje a vyživuje. Mu dan pi (Cortex moutan radicis) ochladzuje krv, prečisťuje horko pečene. Rozhýbava stagnáciu spôsobenú zahustením krvi horkom. Ze xie (Rhizoma alismatis orientalis) prečisťuje horko obličiek, ktoré zdvíha tekutiny nahor, a odvádza nadmernú vlhkosť, ktorá spôsobuje stagnáciu.

Dr. DONG XI YUAN. Tato zmes bola po prvý krát uvedená v diele YI JI BAO JIAN v r. 1777.

TCM účinky: Glaukom
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie