183w MING MU DI HUANG- Bright Form 8714818203219

183w MING MU DI HUANG-  Bright Form 8714818203219

Guličky na prejasnenie zraku a zlepšenie zraku - zhoršený zrak únava očí z počítača,Krátkozrakosť -Myopia,Ďalekozrakosť -HypermetropiaŠedý zákal (Katarakta)Zelený zákal (Glaukom)Zápal očného nervu -Neuritis Optica,Vysychanie očného nervu -Atrophia nervus OpticusSyndróm suchého oka -Sicca syndrom,Centrálna retinopatia -Retinitis centralis

7,35 €

Skladové číslo: 8714818203219

Dostupnosť: Skladom
skladom: 6 ks

Výrobca: Green Nature

Zhoršenie zraku, pobolievanie očí po únave. - závrate - hučanie v ušiach - zhoršenie zraku aj sluchu - padanie a šedivenie vlasov - poruchy spánku a bujné sny - pobolievanie v bedrách - slabosť v bedrách a kolenách - syndróm nepokojných nôh - rôzne menštruačné problémy - kŕče - neplodnosť - suchosť kože - zápcha Dávkovanie: dospelí 3x denne po 8 guľôčok, min. 1 mesiac.

 

Vyživuje krv a upravuje menštruačné problémy kvôli nedostatku krvi (bledá, bez lesku pleť a nechty) - menštruačné dysfunkcia, pošvový výtok, krvácanie z maternice - veľmi časté bylinu gynekologických porúch (Si Wu Tang). Prospieva očiam.
Upokojuje jang pečene, zmierňuje bolesti z obmedzenej pečeňovej qi alebo nesúladu medzi pečeňou a slezinou v dôsledku pečeňového jangu rastú - kŕče (končatiny a brucho), bolesti brucha z úplavice, bolesti hlavy a závraty.
Zachováva yin, upravuje ying a úrovne Wei - vaginálny výtok a Spermatorrhea, vonkajšie vietor chlad z nedostatku s priebežným potením, spontánne potenie, nočné potenie.

TCM účinky: Katarakta, Nepokoj , Nespavosť , Svrbenie kože , Zápcha , Zácpa so suchou stolicou, Závraty , Točenie hlavy, Malátnosť, Rozjasnenie zraku, Myopahia, glaukom, Athropia
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info