MycoStress v optimálnom zložení EAN: 8594167650199

MycoStress v optimálnom zložení  EAN: 8594167650199

SKLADOM

Produkt MycoStress je zostavený na princípoch tradičnej čínskej medicíny. Vyvážene kombinuje účinky medicinálnych húb a čínskych liečiviek. Autorom receptu je MUDr.Lucký, náš popredný špecialista na tradičnú čínsku medicínu

28,49 €

28,90 € Zľava 0,41 €

Skladové číslo: 8594167650199

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: MycoMedica

(vzácne videá o účinkoch čínskych mediciálnych hubách uvidíte tu:)

MycoStress je zameraný na pomoc pri zvládaní rôzne somatizovaného stresu. Somatizácia znamená prenos psychickej tenzie na rôzne časti tela. Dlhodobým či silným stresom trpiaci človek začne často pociťovať rôzne tlaky či pocity úzkosti, najmä na prednej časti tela – pocit „knedle v krku", tieseň alebo tlak na hrudi, má nutkanie hlboko dýchať a vzdychať, cíti tlak v solárnom plexe, okolo žalúdka či žlčníka, alebo v črevách. U žien sú častou somatizáciou rôzne menštruačné bolesti. Kombinácia MycoStress pomáha uvoľňovať napätie spojené s vyššie vymenovanými somatizáciami.

MycoStress pôsobí priaznivo pri stavoch ako sú:

úzkosť
stres
poruchy spánku
pocit preplnenej hlavy
syndróm vyhorenia
psychosomatické ťažkosti

Poznámka: Podľa tradičnej čínskej medicíny predchádza takmer každému ochoreniu tvorba energetického zhluku niekdev organizme. Energetický zhluk je vyvolaný potláčanými emóciami podľa hesla – vedomie je v mysli, emócie v tele. Z potláčaných emócií vznikajú rôzne bolesti, úzkosti, nejasné pocity, ktoré tvoria základ telesných ochorení, najmä autoimunitnej povahy. Kombinácia liečiviek a Hericia v zmesi MycoStress aktívne vyhľadáva a uvoľňuje tieto energetické bloky v organizme.

VIDEO

TCM účinky: Nervozita, neuróza , Pocit vnútornej podráždenosti, Prepracovanosť , Slabá konštitúcia, vyčerpanosť, Stres , Sucho v krku, Trávenie - zažívacie problémy - tráviace problémy, psychika, stres
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info