TDP Lampa terapeutická -QC-36

TDP Lampa terapeutická -QC-36

NOVINKA AKCIA SKLADOM

Možnosť zakúpiť na splátky cez Quatro splátkový systém Blahodárne účinky s príkladným manuálom pozri tu: clickJe to nový typ prístroja na liečbu a zdravotnú starostlivosť. Vytvára termo-magnetické vlny tak, že preniká do terapeutickej oblasti pacienta, ktorý vytvára veľmi pohodlnú a uvoľnenú atmosféru. Má vysoký a okamžitý liečebný účinok a širokú škálu použitia, zatiaľ čo pacienti nemajú bolesť v priebehu liečby. Toto môže podporiť metabolizmus, zlepšiť krvný obeh a pomáhať k úľave od bolesti. Tento model je dodávaný s časovačom 60 minút. Prístroj sa automaticky zastaví, keď čas uplynie..

369 €

Skladové číslo: 07004

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

 Aj na domáce použitie pri bolesti kľbov svalov, menštruačné bolesti, ekzémy, mokvavé kožné útvary,žihlavka, seboria, zápaly kože, lupienka,psoriáza.

Priemer platne 16 cm.

Životnosť platne 2000 hodín

Digitálne ovládanie

Dodanie do 5 pracovných dní.

TCM účinky: Astma bronchiale, Bolesti hlavy, Bolesti hlavy pri nachladnutí, Bolesti na hrudi - bolesti hrudníka, Bolesti chrbta , Bolesti kĺbov, bolestivá menštruácia, chronické zápaly v podbrúšku, chronická endometrióza,, polycystické vaječníky, potiaže v prechode, Bolesti pod rebrami , Bolesti pri menštruácii - bolestivá menštruácia, Bolesti zubov, Celulitída, Ekzém mokvavý, Ekzém suchý, svrbivý, Hemeroidy , Herpes (opar) , Hnačky, Imunita , Kožná plieseň, Kožné abscesy, Kožné problémy , Kožné zápaly, Migréna, Myómy /maternicové/, Nádcha / prechladnutie /, Nespavosť , Padanie vlasov, Predmenštruačné problémy , Reumatické ťažkosti , Stavy po operáciách a úrazoch , Svrbenie kože , Úrazy svalov, šliach, väzov, kostí , Zápal močového mechúra a obličiek , Zápal stredného ucha , Zimomrivosť, Žihlavka, herpes

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info