091p RUN CHANG WAN - Regularity Form 8714818237085

091p RUN CHANG WAN - Regularity Form 8714818237085

Zápcha so suchou stolicou, suchá koža.Hlavné zameranie: - zápcha se suchou stolicou

7,90 €

8 € Zľava 0,10 €

Skladové číslo: 8714818237085

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Zmes je určená na úpravu chronickej zápchy so suchou stolicou. Tieto ťažkosti patria k civilizačným chorobám a sú vyvolané predovšetkým zlenivením činnosti čreva nevhodným zložením potravy, nedostatočným prísunom tekutín, stresom a najmä nedostatkom pohybu. Zmes pôsobí na niekoľkých úrovniach – doplňovaním jinu upravuje konzistenciu stolice a energetickým posilnením upravuje peristaltiku čriev.
Zmes nie je návyková.
Dávkovanie a doba užívania: 3 x denne 2 tabletky po dobu niekoľkých týždňov. Po obnovení správnej funkcie čriev dávku opatrne znižujeme do stratena, aby sme umožnili črevu „osvojiť si" upravenú činnosť.
Huo Ma Ren (Semen sesami indici) a Tao ren (Semen persicae) olejnaté semená, ktoré zvlhčujú črevá. Majú mierne preháňajúci účinok. Dang gui (Radix angelicae sinensis) vyživuje krv a tým následne doplňuje chýbajúce tekutiny v čreve. Qiang huo (Radix et rhizoma notopterygii) bojuje proti nachladeniu a odstraňuje vonkajšiu škodlivinu (zápcha môže vzniknúť tiež ako dôsledok horúčkovitého ochorenia, ktoré spáli tekutiny a spôsobí zablokovanie suchej stolice v čreve).
Dr. SHEN JIN AO. Táto zmes bola po prvý krát uvedená v diele SHEN SHI ZUN SHENG SHU v r. 1773.

TCM účinky: Zápcha

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info