MycoStamin v optimálnom zložení EAN: 8594167650205

MycoStamin v optimálnom zložení EAN: 8594167650205

NOVINKA SKLADOM Huby

Produkt MycoStamin je zostavený na princípoch tradičnej čínskej medicíny. Vyvážene kombinuje účinky medicinálnych húb a čínskych liečiviek.

28,40 €

28,90 € Zľava 0,50 €

Skladové číslo: 205m

Dostupnosť: Skladom
skladom: 9 ks

Výrobca: MycoMedica

(vzácne videá o účinkoch čínskych mediciálnych hubách uvidíte tu:)

MycoStamin je produkt pre bezpečné a dlhodobé posilnenie vitality a kreativity s akcentom na sexualitu. S jej výhodami sa stretávame najmä po náročnom fyzickom či psychickom období. Tento stav je bežný najmä u mužov a dal by sa charakterizovať výrokom – prílišné investovanie testosterónu do vonkajšieho sveta. Zmes nie je určená pre okamžité stavy, jej sila je v postupnom doplnení rezerv potrebných pre zdravú sexualitu a vitalitu. Autorom receptu je MUDr. Lucký, náš popredný špecialista na tradičnú čínsku medicínu.

MycoStamin pôsobí priaznivo pri stavoch ako je:

úpravu hladiny pohlavných hormónov (nejde o substitúciu), zvýšenie libida
Muži: zlepšenie erekcie, predčasná ejakulácia, zlepšenie spermiogenézy

Ženy: úprava cyklu, poruchy plodnosti, nadmerné a neprimerané maternicové krvácanie

Poznámka: Mnohé súvisiace moderné prieskumy preukázali, že jednotlivé byliny aj výťažok z Cordycepsu nemajú priame substitučné hormonálne pôsobenie, teda „neurobia prácu za nás". Ich cieľovým tkanivom je zložitá štruktúra vegetatívneho mozgu uloženého v hypotalame, odkiaľ sa vylučujú riadiace sekréty ovplyvňujúce okrem iného pohlavné hormóny. Preto môže rovnaká látka pozitívne pôsobiť u mužov aj u žien, aj keď pohlavné hormóny majú obe pohlavia odlišné.

Balenie: 180 kapsúl po 350 mg

VIDEO:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info