MycoStimul EAN: 8594167650175

MycoStimul EAN: 8594167650175

NOVINKA SKLADOM

Myco Stimul - silná kombinácia určená na obnovu vitality

28,50 €

28,90 € Zľava 0,40 €

Skladové číslo: 8594167650175

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: MycoMedica

(vzácne videá o účinkoch čínskych mediciálnych hubách uvidíte tu:)
MYCOSTIMUL: Produkt MycoStimul je zostavený na princípoch TCM. Vyvážene kombinuje účinky medicinálnych húb a čínskych liečiviek. Autorom receptu je MUDr. Lucký, náš popredný špecialista na TCM.

MycoStimul je silná kombinácia určená na obnovu vitality. Reishi, ženšen i kozinec sú cenenými adaptogénmi, ktoré obsahujú množstvo prírodných látok, schopných pomôcť ľudskému organizmu účinne dobiť baterky. Nejde o stimuláciu, pri ktorej dochádza k okradnutiu organizmu o zásoby, ale o doplnenie stratenej vitality. Účinok týchto liečiviek je známy v čínskej civilizácii odnepamäti.

MycoStimul pôsobí priaznivo pri stavoch ako sú: únava, fyzická či mentálna nevýkonnosť, rekonvalescencie po chorobe alebo operačnom zákroku, syndróm vyhorenie, posilnenie organizmu, zvýšenie športového výkonu

Poznámka: Pre športovcov je MycoStimul vhodným pomocníkom, ktorý nepodlieha antidopingovým opatreniam.

Zloženie: Reishi – Ganoderma lucidum – lesklokôrovka lesklá – 60 %, Hong Ren Shen – Radix ginseng – ženšen pravý – 5 %, Sheng Huang Qi – Radix Astragalo – kozinec blanitý – 35 %

Dávkovanie: odporúčaná denná dávka je 6 tabliet 2x denne (deti od 3 –12 rokov 3 tablety 2x denne) tablety užívajte nalačno (min. 20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapite vodou alebo slabým čajom

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, kofeín, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len na informačné účely a nie sú určené na nahradenie rád od kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

VIDEO:

TCM účinky: vitalita
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info