Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

151k Yin Chen Hao Tang Ke Li · Capillari Form - granule na žlčník /kamene/

151k Yin Chen Hao Tang Ke Li · Capillari Form - granule na žlčník /kamene/

horúčosť vlhko

Na akumuláciu hydrofilných žlčových kyselín v pečeni zohráva kľúčovú úlohu v indukcii poškodenia pečene. Yin-Chen-Hao-Tang (YCHT) odvar je vodný extrakt z troch rôznych bylín: Artemisia kapiláry THUNB (Compositae), Gardenia jasminoides Ellis (RUBIACEAE), Rheum officinale Bailly (Polygonaceae), ktorá bola uznaná ako hepatoprotektívny prostriedok pre rôzne typy pečeňových chorôb.

14 €

Skladové číslo: 151k

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Green Nature

Preto sme použili experimentálne podiel- biliárna atrézia modelu na testovanie, ktoré YCHT hrá regulačnú úlohu v patogenéze pečeňovej fibrózy. Poškodenie pečene s fibrózou bolo vyrobené na základe spoločnej ligy žlčových ciest (BDL) na 27 dní v experimentálnom modeli cholestázy zvierat. Po operácii, YCHT (250 a 500mg/kg BW) perorálnym podaním raz denne pokračovala po 27 dní. BDL spôsobila výrazné pečeňové ukladanie kolagénu, ktorý bol podporovaný zvýšenou alfa-SMA bielkovín a mRNA expresie prokolagénu I. YCHT došlo k výraznému zníženiu pečeňových alfa-SMA proteínovej úrovne a znížil hydroxyprolín a thiobarbiturové látky kyseliny reaktívnych (TBARS) úrovní BDL potkanov. Na druhej strane, normalizuje účinok YCHT (250mg/kg) na TGF-beta1mRNA výraz bol nezávislý na dávke YCHT, bol 500mg/kg nie sú účinne na zmenu kvantitatívnych zložení mRNA. Štúdia ukazujú, že pečeňový hydroxyprolín akumuluje vzniknuté spôsobené hydrofilné žlčové kyseliny, sprevádzané zvýšenou peroxidáciou lipidov pečene, a hladiny pečeňových kolagénu môže byť znížená v prítomnosti YCHT. Na záver, dlhodobé podávanie YCHT u potkanov bolo spozorované zlepšenie na hydropholic žlčových kyselín indukovanej poškodenia pečene, ktoré pravdepodobne súvisí s oxidáciou zo stresu a stupňa pečeňovej fibrózy.

TCM účinky: Obmedzuje stúpajúci yang
z pohľadu TCM: vlhko
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie