Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

121k Elixír nebeského cisára - Tian Wang Bu Xin Ke Li- Cardiotonic Form 8714818221756

121k Elixír nebeského cisára - Tian Wang Bu Xin Ke Li- Cardiotonic Form  8714818221756

horúčosť doplňuje energiu QI, posilňuje, vyživuje granule

Pôsobenie: Vyživuje jin YIN a krv XUE, doplňuje srdce, utišuje ducha, prečisťuje teplosť z nedostatočnosti RE XUZ pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Duševná prepracovanosť, podráždenosť, nespavosť s povrchným spánkom a častým budením sa v noci, ľakavosť s búšením srdca

14 €

Skladové číslo: 121k

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Green Nature

Popis: Táto zmes je určená pre ťažkosti vyvolané predovšetkým prepracovanosťou či dlhodobými psychickými problémami, ktoré sa prejavia nespavosťou alebo povrchným spánkom s častým zobúdzaním, búšením srdca, zabúdaním či ťažkou koncentráciou. Nejde tu o utlmenie príznakov, ale o celkovú harmonizáciu organizmu a jeho návrat do normálneho stavu.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Cisárskou bylinou je Shu Di Huang, ktorá doplňuje YIN a prečisťuje teplosť. Vyživuje esenciu obličiek, ktorá je následne schopná kontrolovať nekľudného ducha. Súčasne veľmi účinne doplňuje krv. Ďalej sú v zmesi tri skupiny ministrov. Prví je tvorený Dan Shen a Dang Gui, ktorí doplňujú krv srdca bez tendencie ku vzniku stagnácie krvi. Do druhej skupiny patrí Bai Zi Ren a Yuan Zhi, ktoré ukľudňujú ducha. Treťou skupinou sú Dang Shen a Fu Ling, ktoré podporujú Qi srdca. Nasledujú dve skupiny asistentov. Prvú tvorí Tian Men Dong, Mai Men Dong a Xuan Shen, ktoré spoločne vyživujú YIN a prečisťujú teplosť z nedostatočnosti. Druhá skupina asistentov, Wu Wei Zi a Suan Zao Ren zabraňujú unikániu Qi srdca. Poslíček Jie Geng smeruje pôsobenie ostatných bylín do horného ohniska, kde sídli duch.

Dávkovanie: 3 g - t. j. - 1 priložená lyžička granúl 2 x denne zaliať vriacou vodou a zapiť 15 minút po jedle (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu).. Účinok je možné pozorovať po dvoch až troch týždňoch.

Balenie: 100 g granu - Ke Lil

Zloženie:

Herbal Extracts 69.8% (Radix Rehmanniae 19.8%,

Radix Angelicae Sinensis 5.0%,

Fructus Schisandrae Chinensis 5.0%,

Radix Ophiopogonis 5.0%, Radix Asperagi 5.0%,

Semen Platycladi 5.0%, Semen Ziziphi Spinosae Preparata 5.0%,

Radix Salviae Miltiorrhizae 2.5%, Radix Codonopsis 2.5%,

Rhizoma Acori Tatarinowii 2.5%, Poria 2.5%,

Radix Scrophulariae 2.5%, Radix Platycodi 2.5%,

Radix Polygalae Preparata 2.5%,

Radix Glycyrrhizae 2.5%), Lactose 19.1%,

Corn Starch 11.1%

TCM účinky: Búšenie srdca
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie