23802 Ren Shen Jing ·Žen Šen - Panax Ginseng Extractum 8714818238020

23802 Ren Shen Jing ·Žen Šen - Panax Ginseng Extractum  8714818238020

SKLADOM NOVINKA AKCIA

Energia vo fľaštičkách žen šen /ženšen/

5,960 €

Skladové číslo: 8714818238020

Dostupnosť: Skladom
skladom: 19 ks

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Panax Ginseng extractum je vyrobený z Panax Ginseng, koreňa Araliaceae. Jje to vzácna čínska bylina rastúca na hore Chang Pai Číny po stáročia, bola uznaná ako doplnok, ktorý pomôže podporiť telo k všeobecnému blahobytu. Blížiaca sa doba expirácie - akcia - júl 2020. Zvyšuje duševné schopnosti, odstraňuje únavu, zlepšuje imunitu - odolnosť voči chorobám.Panax Ginseng je adaptogén s jangovými vlastnosťami, ktoré majú vzrušujúce a stimulujúce metabolické účinky na centrálny nervový systém, mozog, hlavu a cievy. Môžu využívať hladinu cukru v krvi, histamínu, pri zápaloch a stresoch, pri psychických a fyzických schopnostiach. Je vhodný pri impotencii, chudokrvnosti, depresii, diabetes, vredy, opuchy, imunitných a pľúcnych funkciách, chuť k jedlu, libido a poskytujú aj ochranu proti žiareniu a vecným bremenám. Prinavracia prapôvodnú životnú energiu Qi, ukľudňuje myseľ a podporuje dôležité  telesné tekutiny ako aj ich tvorbu.
Indikácie:. Používajte pri palpitácii kvôli nedostatku životnej energii - čchi, pri zvýšenej spotrebe telesných tekutín, nechuť k jedlu kvôli nedostatočnosti funkcie sleziny, pri kašli kvôli nedostatku pľúc, všetky syndrómy v oboch prípadoch aj u mužov aj u žien
Funkcie a indikácie: vitalita, upokojenie, upokojuje nervy, nedostatok tekutín, závraty, búšenie srdca,  smäd, pri nedostatku telesných tekutín, iné straty. Užíva sa u mužov i žien u všetkých nedostatočností.- Xu Zheng.
Ženšen je tonikum a fyzická rastlina mozgu.  Ženšen je liečivý v histórii už tisíce rokov. Ženšen dodáva silu. Moderné lekárske štúdie preukázali, že ženšen obsahuje ginsenoidov (ginsenosidy), mastné kyseliny, prchavé oleje, vitamíny, enzýmy a rôzne prísady. U ginsenoidov sú obzvlášť zaujímavé, vrátane Gynostemma - saponíny (gypenosides GYP) aescín bambusové ginsenoidy. Úloha ginsenoidov v anti-poburujúcich záležitostiach, anti-tumor, protinádorové účinky, zbavovanie sa voľných radikálov poškodzujúcich zdravie.
Ženšen extrakt a aktívne zložky ženšenu má tieto účinky na zdravie:
1, úprava centrálneho nervového systému, zabráňuje únave a podporuje obnovu vitality, zlepšenie fyzickej kondície, duševnej a fyzickej aktivity, zlepšenie spánku, odstránenie a zmiernenie bolesti hlavy.
2, zlepšuje krvný obeh, zmierňuje príznaky ischemickej choroby srdca, srdcovú slabosť, reguluje krvný tlak.
3, zlepšuje trávenie, zvýšuje chuť do jedla, podporuje látkovú výmenu, zvyšuje hematopoetické funkcie.  Zlepšuje funkciu pečene, kostnú dreň a semenníkov RNA a proteínov, uľahčiť biosyntézu.
5, Stopové prvky podporujú tvorbu červených krviniek a regeneráciu,stabilitu koagulácie.

1 bottle to be taken 2 times a day, 15 minutes after mealts. Do not exceed the recommended close. 

1 fľaštičku užívať 2 krát denne, 15 minút po jedle. Neprekračujte doporučené dávkovanie.
 

TCM účinky: Bolesti hlavy, Nepokoj , Pamäť zhoršujúca sa , Pocit vnútornej podráždenosti, Únava
z pohľadu TCM: nedostatok, blokáda, stagnácia Qi
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info