Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

172k Slasť uprostred nocii - You Gui Ke Li · Right Form Granules - 871481822235

172k Slasť uprostred nocii - You Gui Ke Li · Right Form Granules - 871481822235

Pôsobenie: Doplňuje a zahrieva YANG obličiek, Vyživuje krv XUE ,Doplňuje esenciu JING, Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:Impotencia, strata libida ,Znížená sexuálna aktivita, Nedostatečná erekcia

13,99 €

15 € Zľava 1,01 €

Skladové číslo: 172k

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: GREEN NATURE CO.LTD

Popis: Ako bežia roky a roky pribúdajú, tak aj obličková energia, najmä po 40. roku veku, kedy ubúda. Podľa tradičnej čínskej medicíny „pravá“ obličiek riadi jangovú energiu obličiek, teda Oheň života MING MEN, ktorý má za úlohu nie len zahrievať telo na „prevádzkovú“ teplotu, ale aj posilňovať a v neposlednom rade je zodpovedný aj za sexuálnu potenciu. V prípade nedostatočného jangu obličiek sa objavia príznaky ako sú tupé bolesti v bedrách, bolesti kolien, studené ruky a nohy, a tiež aj všeobecná únava a vyčerpanosť. Táto zmes zahrieva, preto sa neužíva dlho (1–3 mesiace podľa stavu) a nemala by sa užívať v prípadoch obyčajného vyčerpania či únavy bez ostatných známok nedostatočnosti jangu obličiek. Vďaka zahrievaciemu účinku je zmes nevhodná pre ľudí s vysokým krvným tlakom, pri cukrovke, stavoch po infarkte či mozgovej mrtvici.

Rozbor z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Rou Gui zahrieva obličky, posilňuje YANG, vylučuje chlad z dráh, tlmí bolesť, napomáha vzniku Qi a krvi a znižuje unikajúci pseudooheň späť do obličiek, Tu Si Zi posilňuje obličky, ochraňuje esenciu obličiek, vyživuje YIN , Du Zhong posilňuje pečen a obličiek, vyživuje šľachy a kosti, Gou Qi Zi posilňuje pečen a obličky a vyživuje ich YIN a krv, Dang Gui posilňuje krv a upravuje menštruáciu, vyživuje a harmonizuje krv a vylučuje chlad, Shan Zhu Yu stabilizuje obličky a ochraňuje ich esenciu, posilňuje pečen a obličky, (Shu) Di Huang posilňuje krv, vyživuje YIN a esenciu.

Dávkovanie 2 odmerky 3x denne pod dobu 1–3 mesiacov v prípade sexuálnych ťažkostí (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 2–3 týždňoch.

Balenie - 100 g  granulí (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: Emócie, Impotencia , Prostata , Strata libida

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie