Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

075p Mandarínkovo Tajomnstvo- BAO HE WAN /PIAN/- Mild Pills 8714818235821

075p Mandarínkovo Tajomnstvo- BAO HE WAN /PIAN/-  Mild Pills 8714818235821

SKLADOM horúčosť nadbytok toxín

PIAN - Pilulka ochraňujúca harmóniu: narušené trávenie, brušná distenzia a bolesti, grganie s hnilobným zápachom, nauzea a vracanie, pálenie záhy a kyslá pachuť v ústach - Stagnácia potravy v žalúdku.

8,15 €

9 € Zľava 0,85 €

Skladové číslo: 871481823582

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Zmes je vhodná najmä pre tých z nás, ktorí sa často zúčastňujú rôznych recepcií, konferencií s občerstvením a pod. Táto zmes pomáha vyrovnávať následky nadmerného jedenia a pitia, ktoré sa obvykle s týmito akciami spája. Zmes je však vhodná pre ľudí, ktorým ich povolanie alebo návyky neumožňujú pravideľné jedlo, ktoré by bolo konzumované v kľude a v tichom čistom prostredí. Táto zmes pôsobí proti hromadeniu potravy, vyvolanému nesprávnymi stravovacími návykmi, prejedením sa alebo nadmerným užitím alkoholu. Sprievodné znaky sú narušené trávenie, brušná distenzia a bolesti, grganie s hnilobným zápachom, nauzea a vracanie, pálenie záhy a kyslá pachuť v ústach.Zmes možno používať aj preventívne, napr. ako zahajovací ťah večere vo francúzskom štýle alebo ako prvý chod bravčových hodov. Upozornenie: nedoporučuje sa dlhodobo podávať túto zmes. Ak ťažkosti pretrvávajú, je nutná konzultácia s terapeutom tradičnej čínskej medicíny. 

Špecifikácia:
0.6g x 60 tablliet vo fľaštičke

Užívanie /Pian/-:
2 tablety 3 x denne  15 minút po jedle.

Ingrediënts:
Crataegus pinnatifida fruit 213.6mg ( 35.6% ), Pinellia ternate rhizome 71.4mg ( 11.9% ), Poria cocos 71.4mg ( 11.9% ), Massa Medicata Fermentata 71.4mg ( 11.9% ), Citrus reticulate pericarp 35.4mg ( 5.9% ), Raphanus sativus seed 35.4mg ( 5.9% ), Forsythia suspense fruit 35.4mg ( 5.9% ), Hordeum vulgare fruit 35.4mg ( 5.9% ), Excipients(Amylum, Microcrystalline Cellulose) 30.6mg ( 5.1% ).

Fructus Crataegi 37.5%, SHAN ZHA (SHENG) plod hlochu

Massa Medicata Fermentata 12.5%, SHEN QU obilný kvások

Poria 12.5%, FU LING dřeň pornatky kokosové

Rhizoma Pinelliae Preparata 12.5%, BAN XIA (FA) pakoreň pinelie trojčetnej v sadre

Fructus Forsythiae 6.25%, LIAN QIAO (HUANG) plod tomela

Fructus Hordei Germinatus 6.25%, MAI YA naklíčené semeno ječmeňa obecného

Pericarpium Citri Reticulatae 6.25%, QING PI nezrelé zelené oplodie citrónovníka sítinatého

Semen Raphani 6.25% LAI FU ZI (CHAO) semeno reďkovky siatej

Bao He  Wan (Bao He Pian, MILD FORM保和丸 ) je považovaný za čínsky bylinný extrakt na zažívacie ťažkosti, vymyslené pred stovkami rokov. Dnes čínske byliny zostali jedným z najpopulárnejších zažívacích prostriedkov v Číne, ktoré ľudia používajú na podporu trávenia potravy a odstránenie stagnácie pri trávení.

Čo to robí?
Ak ste priemerný človek, pravdepodobne jete viac, ako máte. Obklopený ste množstvom rôzneho jedla,  lahodného jedla, máte veľkú chuť do jedla.. Keď chodíte na rôzne party, do bufetu, alebo oslavy, je pravdepodobné, že veľa zjete.. Prejedanie často vedie k nafukovaniu (abdominálna distenzia alebo plnosť), ktoré môžu trvať po ďalších jedlách, grganie, žalúdočné ťažkosti, kyslá chuť alebo kyslý reflux, nevoľnosť a vracanie, hnačka, pocit pálenia v žalúdku alebo hornej časti brucha a abdominálna bolesť.

Bao He Wan ( Pian ) je veľký čínsky bylinný doplnok, aby pri vyššie uvedených príznakoch poräch trávenia, či po veľkých množstvách jedla, alebo z iných tráviacich porúch, môže podľa TČM pomáhať  potravu stráviť. Bao He WAN (PIAN)  je vyrobený tak, aby elegantne zlepšil trávenie potravy a odstránil stagnácie, hlien a teplo v tradičnej čínskej medicíne (TCM).

Obsahujú:

1. Čínske byliny, ktoré pomáhajú tráveniu a odstrániť zvyšky potravín, kde patrí hloh (Shan Zha), liečivý kvas (Shen Qu), reďkev Seed (Lai Fu Zi) a jačmeň Sprout (Mai Ya). Hloh je dobre známa čínska bylina, ktorá trávi mäso a tučné jedlo. Hloh je tiež známy pre zníženie hladiny krvných lipidov a váhy v tradičnej čínskej medicíne. Liečivá kvasom je dobrá na odstránenie alkoholu a  jedla.  Semienko reďkovky je dobré, čo sa týka  sacharidov a potravín ako je ryža a chlieb. Semeno reďkovky (Seed) tiež eliminuje plynatosť. Jačmeň (Sprout) pomáha tráviť mliečne výrobky.

Set 2. Čínske byliny, ktoré odstraňujú hlien. V tradičnej čínskej medicíne, bude z jedla stagnácia spôsobiť nahromadenie hlienu alebo vytvárať nežiaduce metabolické produkty. Takže je tiež nutné odstrániť hlien a vlhko. Toto je dosiahnuté bylinou Zhi Ban Xia (upravovaný  Pinellia) a Chen PI (Tangerine kôra), dve hlavné čínske byliny, ktoré odstraňujú a premeňujú hlien hlien. Okrem toho sa Fu Ling (Pori) pridáva na odstránenie vlhkosti, rovnako ako posilnenie tráviacich funkcií.

Sada 3. Čínske byliny, ktoré prečisťujú horúčosť. V tradičnej čínskej medicíne, potravinárstve stagnácie tiež generujú horúčosť, čo je dôvod, prečo môže byť pocit pálenia v žalúdku. Z tohto dôvodu je Forsythia (Lian Qiao), zahrnutých do Bao He Wan zmesi. Forsythia je hlavná čínska bylina, ktorá odstraňuje horúčosť..

Bao He Wan je uvedený v Číne liekopisu 1 na podporu trávenia, odstránenie potravín stagnácie, a harmonizácie žalúdka. Používa sa na výrobu potravín stagnácie vyznačujúcej sa rozpínania  plnosti a bolesti v epigastriu, grganie, regurgitácia kyslého obsahu žalúdka, strata chuti do jedla, vracanie, riedka stolica, husté a mastné kože na jazyku a klzký pulz.

Bao On Wan je vhodný pre deti a dojčatá, ako je potrebné, ak majú zažívacie ťažkosti a výsledný hnačka alebo vracanie, mlieko zvracať, strata chuti do jedla a pod †
Aký je vzorec zloženie?
* Patentovaná zmes z
Fructus Crataegi (Hawthorn)
Massa Medica Fermenty
Rhizoma Pinelliae Ternatae
Sclerotium Poriae Kokosové
Oplodie citri Reticulatae
Fructus Forsythiae Suspensae
Sperma Raphani Sativa
Fructus Hordei Germinatus (Hordeum distichon)
(Shan Zha)
(Shen Qu)
(Zhi Ban Xia)
(Fu Ling)
(Chen Pi)
(Lian Qiao)
(Lai Fu Zi)
(Mai Ya)

* Bao On Wan (Pian) je vyrobená zo 100% čistých autentických čínskych bylín najvyšších kvalít. Tradičné príprava postupy sú kombinované s modernou farmaceutické procesy extrahovať účinné látky z bylín a ďalej sústrediť do piluliek alebo tabliet. Vyrába sa v certifikovaných zariadeniach SVP v Šanghaji bylinkami TongHanChun továrni (Kuang-Tang Ci) a dováža sa do USA v súlade s pokynmi FDA.

Čo je k dispozícii?
Jeden vrchol čínskej byliny značky:
Guang Ci Tang ( viac informácií ): K dispozícii 40 gramov v 200 tabliet 200 mg alebo 200 mg 200 tabletiek za fľašu
Guang Ci Tang ® Výhody
tak čistý, tak silný, tak dostupné

Dvakrát väčšia koncentrácia, ako ostatné čínske pilulky z bylinných koncentrátov;
Neobsahuje liečivá, cukor, farbivá alebo; ťažké kovy

Ako sa používa?
5 až 7 prášky alebo tablety trikrát denne alebo podľa potreby. Dávka by mala byť znížená pre deti úmerne hmotnosti.

Použite uváženia

Vedľajšie účinky
Bao He Wan (Pian) bol bezpečne používaný bez nežiaducich účinkov, ak je použitý podľa návodu.

Opatrne podávať:
1. Počas tehotenstva sa neodporúča.
2. Podávajte s opatrnosťou pri dojčení.
3. Vyvarujte sa mastnej strave (napr. hranolky), chladnej, a ťažko stráviteľnej potravy.
4. Nie je vhodné pre trávenie v dôsledku ochorenia pečene, srdca alebo obličky.
5. Možno nie je vhodná pre vás, ak sa príznaky nie sú jednoduché v priebehu niekoľkých dní.
6. Neodporúča sa pre dlhodobé užívanie
7. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Informácie pre alergikov
Bao He Wan (Pian) obsahuje Mai Ya - liečivý kvas) a Shen Qu (jačmeň Sprout), a očakáva sa, že obsahujú lepok. Nie je bez lepku.

TCM účinky: Grganie - kyslé grganie, Nechutenstvo - nechuť, Zápal žalúdka
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie