Reishi Ganoderma lucidum 90 kapsúl EAN: 8594167650021

Reishi Ganoderma lucidum  90 kapsúl EAN: 8594167650021

SKLADOM

latinsky Ganoderma lucidum - lesklokorka leskláčínsky Ling Zhi - japonsky Reishi alergia, astma, nádorové ochorenia, ,cysty, odkyslenie čriev, poruchy trávenia, herpesové infekty,skleróza multiplex, leukémia, psoriáza,opuchy, zápcha, zápal vagíny, výtoky .

28,39 €

28,90 € Zľava 0,51 €

Skladové číslo: 8594167650821

Dostupnosť: Skladom
skladom: 10 ks

Výrobca: MycoMedica

MycoMedica Reishi extrakt je asi 20 x koncentrovanejší ako sušený prášok z húb, preto je jeho účinok efektivnejší! Obsah polysacharidov v extrakte MycoMedica Reishi je minimálne 19% (190mg/g). Reishi Ganoderma lucidum Reishi pôsobí u stavov ako je:: alergia, astma, nádorové ochorenia, choroby pečene, kardiovaskulárne problémy, hypertenzia - vysoký tlak, nespavosť, úzkosti reumatoidná artritída, má antiaging účinky, detoxikuje organismus, oslabenie imunitného systému, nadváha, zvýšený cholesterol, únavový syndróm, antioxidačné účinky, osteoartritida, padanie vlasov, zahlienenie, celulitída. (vzácne videá o účinkoch čínskych mediciálnych hubách uvidíte tu:)  video

MycoMedica Reishi extrakt je asi 20 x koncentrovanejší ako sušený prášok z húb, preto je jeho účinok efektivnější!

Obsah polysacharidov v extrakte MycoMedica Reishi je minimálne 19% (190mg/g).
Dávkovanie: pri zdravotných problémoch: 3-4 kapusle denne do zmiernenia problémov (je vhodné poradiť esa s lékárom či praktikom čínskej medicíny) pri preventivnom užíváni: 1-2 kapsule denne (2-3 mesiace v roku) kapsule užívajte na lačno (min.20 minut pred jedlom či 30 minut po jedle), zapíjajte vodu alebo slabým čajom.

Obsah balenia: 90 kapsulí á 500 mg extraktu

Upozornenie: Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a kojacie. Neprekračujte doporučené denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrin, kofein, lepok, konzervačné látky, farbivá ani cukor.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len pre informačné účely a nie sú určené k nahradeniu rád od kvalifikovaného lekara. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom. Produkt MycoMedica Reishi je schválený Ministerstvom zdravotnictva ČR pod č.j. OVZ-35.1-21.04.2011-45938

Už pár rokov sa zaujímam o všetky možnosti ako prospievať svojmu zdraviu, ako je známe, že zdravie máme jen jedno, tak ma potešilo, že sa na trhu objavila i Reishi, ktorej sa hovorí huba dlhovekosti. P.S.: Pozor, toto nie je biomasa ako u veľa výrobcov čínskych húb - ale je to extrakt, ktorý obsahuje 20% polysacharidov, tzn. v jednej tabletke je 100 mg polysacharidov.

Tu môžete viedieť videá o hubách:

TCM účinky: Celulitída, Cysty na vaječníkoch maternicové cysty, Ekzém suchý, svrbivý, Gynekologické výtoky žlté, Herpes (opar) , Imunita , Kožná plieseň, Kožné zápaly, Nádorové ochorenia, Nadúvanie - nafukovanie, Obezita , Opary genitálne, pásové, labiálne, Svrbenie kože , Svrbenie pálenie - svrbivý a pálivý výtok, Vysoký krvný tlak - Hypertenzia, Zápal pečene - hepatitída, Zápcha , psychika
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info