21165 Kurkumový sprej 88 ml- ZHENG GU SHUI • Rightbone Lotion 88 ml EAN: 8714818211658

21165 Kurkumový sprej 88 ml- ZHENG GU SHUI • Rightbone Lotion 88 ml EAN: 8714818211658

sprej

Vypredané! Sprej na bolesti svalov, kĺbov, chrbáta a rôzne zranenia.Hlavne pôsobí na: akútne bolesti kĺbov, šliach a svalov, chronické bolesti kĺbov, šlach a svalovKurkumový sprej je bez pochybností jedným z najúčinnějších analgeticky pôsobiacich čínských bylinných preparátov.

17,390 €

Skladové číslo: kur88

Dostupnosť: Skladom
skladom: 3 ks

Výrobca: Green Nature

Sprejová forma naviac zaisťuje pohodlnú aplikáciu i do miest, kam si nedočiahneme rukou, čo je výhodou oproti krémom s podobným účinkom..Poznámka: V prípade výraznejších ťažkostí doporučujeme používat spolu s niekterou zmesou na bolesti (rada 201 - 205)Spôsob použitia: Aplikujte 5-6krát denne na postihnuté miesto. Votrite do pokožky a ľahko masírujte. Pri premrznutí, začínajúcej chrípke alebo celkovej bolesti tela nastriekajte niekoľkokrát do vane s teplou vodou a doprajte si regenerační kúpeľ.Upozornenie: Asi po 15 minutách sa dostaví intenzivny pocit tepla, ktorý odpovedá zvýšenemu prekrveniu tkaniva a látkovej výmene.

Kurkumový sprej 88 ml

Pružnosť svalov a kĺbov

Sprej na bolesti svalov, kĺbov, chrbáta a rôzne zranenia.Hlavne pôsobí na: akútne bolesti kĺbov, šliach a svalov, chronické bolesti kĺbov, šlach a svalovKurkumový sprej je bez pochybností jedným z najúčinnějších analgeticky pôsobiacich čínských bylinných preparátov.

zloženie:
Radix notoginseng, Rhizoma Curcumae, radix angelicae Dahuricae, Rhizoma Chuanxiong, radix angelicae Sinensis, radix Moghaniae philippinensis, gáfor

Odporúčané použitie:
Naneste na požadovanej oblasti 3 až 6 krát denne, alebo dať do vody na kúpanie

 

TCM účinky: Bolesti hlavy, Bolesti chrbta , Bolesti kĺbov, Úrazy svalov, šliach, väzov, kostí
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info