SK CZ

ABC Traditional Medica s. r. o

Tradičná čínska medicína

091h Naplnenie vyschnutého riečištia - MA ZI REN WAN

091h Naplnenie vyschnutého riečištia -  MA ZI REN WAN

Pôsobenie: Zvlhčuje suchéHarmonizuje krv XUERozptyľuje vietor FENGZ hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako napr.: Zápcha so suchou stolicou

  • Cena: 13 €

Skladové číslo: 091

Dostupnosť: Skladom
skladom: 12 ks

Výrobca: Mediland s. r. o

Popis: Jedná sa o veľmi účinnú zmes na liečbu chronickej zápchy so suchou stolicou. Tieto ťažkosti patria k civilizačným chorobám a sú predovšetkým vyvolané nevhodným zložením potravy, nedostatočným prísunom tekutín, stresom a nedostatkom pohybu. Medzi časté sprievodné príznaky patrí pocit suchosti v ústach, smäd, suchá koža, nechty a vlasy. Podstatou liečby z hľadiska čínskej medicíny je akési „premazávanie“ čriev prostredníctvom olejnatých rastlín. Zmes nie je návyková.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Xing Ren zvlhčuje črevá a podporuje ich pohyb, Hei Zhi Ma zvlhčuje črevá, vyživuje krv a YIN obličiek a pečene, Bai Shao vyživuje YIN a posilňuje krv, Zhi Shi odblokováva stagnujúcu energiu Qi v črevách a znižuje ju dole, Dang Gui zvlhčuje črevá a rozhýbava a posilňuje krv, Hou Po podporuje pohyb energie Qi a rozpúšťa stagnáciu potravy v črevách.

Dávkovanie: 3 x denne 4 tabletky, deti od 6 rokov 2 tabletky denne (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po dvoch týždňoch, potom podľa potreby v udržiavacej dávke 3 x 2 tabletky do objavenia sa normálnej stolice.

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)
 

Alternatívne produkty

091p RUN CHANG WAN - Regularity Form 8714818237085

091p RUN CHANG WAN - Regularity Form 8714818237085

Skladové číslo: 8714818237085

Dostupnosť: Momentálne telef./mailové objednávky

  • 8,960 €

Prihlásenie

Súkromie - potvrdenie

Táto stránka používa cookies. Viac info