Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

114h Zátišie pustovníka Changa - BU XUE FENG WAN EAN: 8594064351144

114h Zátišie pustovníka Changa -  BU XUE FENG WAN EAN: 8594064351144

SKLADOM NOVINKA horúčosť Wan Pian

Vylučuje teplý vietor FENG RE z povrchu tela. Vyživuje a ochlazuje krv XUEZ hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr..:Svrbenie kože, ekzém. Exp.1.4.2022 zlavnene na 12,99 € posledny kus

14,99 €

16 € Zľava 1,01 €

Skladové číslo: 114h

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Mediland s. r. o

Popis: Väčšina ekzémov dnešnej doby je sprevádzaná silným svrbením. Toto potom vytvára príčinu ku škrabaniu a následnému zaneseniu infekcie, čo výrazne spomaľuje hojenie kože. Podľa čínskej medicíny je svrbenie spôsobené tzv. vnútorným vetrom v krvi, ktorý sa generuje opäť vďaka vnútornému teplu a nedostatočnosti krvi. Môžeme si túto situáciu predstaviť ako vír, ktorý vzniká nad horiacim lesom. Takže aj liečba svrbenia kože spočíva podľa čínskej medicíny vo vylúčení vnútorného vetru, ochladeniu a vyživeniu krvi. Zátišie pustovníka Changa tieto požiadavky splňuje.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: He Shou Wu vyživuje YIN a krv pečene a obličiek, Dang Gui potom posilňuje a vyživuje krv, Bai Xian Pi ochladzuje teplo, vylučuje vlhko a vietor, Fang Feng uvoľňuje povrch a vylučuje vietor a vlhko, rovnako tak aj Jing Jie, ktorý okrem toho tlmí svrbenie, Ju Hua vylučuje vietor a vlhko, Huai Hua Ma ochladzuje krv, Mu Dan Pi ochladzuje krv a teplo, rozhýbava krv, Huang qin ochladzuje teplo a vylučuje vlhko, Shi Gao ochladzuje teplo a napomáha hojeniu kožních vredov, Zhi Mu ochladzuje teplo.

Dávkovanie: Užíva sa 8 guľôčok 3 x denne, deti od 3 do 12 rokov 3x denne 4 guľôčky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Vhodné užívať spolu so Sezamovým krémom (kód 380).

Balenie: 200 guličiek/36 g

TCM účinky: Ekzém suchý, svrbivý, Svrbenie kože
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie