Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

119p Hriva čierneho vraníka - HE SHOU WU WAN - Shou Wu Pian · Polygoni Tablets 8714818235463

119p Hriva čierneho vraníka - HE SHOU WU WAN  - Shou Wu Pian · Polygoni Tablets 8714818235463

doplňuje energiu QI, posilňuje, vyživuje Pian

Posilňuje YIN pečene a obličiek, vyživuje krv XUE - viď aj kód 163 Shou Wu Pian. Z hľadiska čínskej tradičnej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.: Šedivenie vlasov, padanie vlasov. Vhodné kombinovať so 605 Šampón tajomného mnícha - Polygoni Shampoo Meibo Shampoo 300 ml

10 €

10,40 € Zľava 0,40 €

Skladové číslo: 119p

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

Popis: Kvalitné vlasy sú znakom zdravia každého človeka a zároveň aj špičkou ľadovca jeho energetickej výbavy a esencie. V Číne sa vlasom prikladaná zvláštna pozornosť a ich vlasy tomu aj patrične zodpovedajú - sú silné, husté a predčasne nešedivejú. Podľa čínskej medicíny dobrý stav esencie obličiek a krvi pečene sa plne odráža na našich vlasoch. Padanie vlasov či predčasné šedivenie vlasov (pred 40. rokom života) značí úbytok obličkovej esencie, ktorá predstavuje akúsi energetickú rezervu organizmu. Vyčerpanie obličkovej esencie môže byť spôsobené vrodenou nedostatočnosťou, nadmernou duševnou a fyzickou prácou či nadmerným sexuálnym životom. V prípade slabej krvi v pečeni a slabosti obličiek vlasové korienky nie sú dostatočne vyživené, vlasy nie sú sfarbené, šedivejú a vypadávajú, podobne ako klasy obilia v dobe sucha. Táto bylinná zmes doplňuje obličkovú esenciu, vyživuje energetickú rezervu organizmu a posilňuje krv pečene. Keďžeobličky sú v čínskej medicíne prirovnávané ku koreňom stromu, je treba počítať s dlhšou terapiou (3–6 mesiacov), pretože najskôr sa musí posilniť koreň (obličky), aby sa následne zlepšili aj konáre a lístie stromu, tj. vlasy.

Z pohľadu tradičnej čínskej medicíny : Cisárskou bylinou je Nu Zhen Zi, He Shou Wu  a Han Lian Cao, ktoré vyživujú a posilňujú pečen a obličky. Ministerskými bylinami potom sú Niu Xi, ktorý rozhýbava krv, rovnako ako Dang Gui, ktorý krv okrem toho aj vyživuje. Asistenti ako Gou Qi Zi, ktorý vyživuje pečen a obličky a YIN rovnako ako Tu Si Zi a Bu Gu Zhi, ktorý okrem toho posilňuje aj YANG obličiek. Zhi Zi ochladzuje krv a poslíček Gan Cao harmonizuje účinok bylín v zmesi.

Dávkovanie:  2 tablety 3 x denne, podľa možnosti 15 minút po jedle. Užíva sa minimálne 3–6 mesiacov a účinok je možné pozorovať po 2 mesiacoch (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu).. Vhodné kombinovať s Šampónem tajomného mnícha (kód 605).

Balenie: 0.6g x 60 tabliet vo fľaštičke

Zloženie:

Polygonum multiflorum root 145.8mg ( 24.3% )

Rosa laevigata fruit 104.4mg ( 17.4% )

Eclipta prostrata 94.8mg ( 15.8% )

Morus alba fruit 73.8mg ( 12.3% )

Cuscuta chinensis seed 32.4 mg ( 5.4% )

Siegesbeckia orientalis 32.4mg ( 5.4% )

Psoralae corylifolia fruit 16.2mg ( 2.7% )

Achyranthes bidentata 16.2mg ( 2.7% )

Ligustrum lucidum fruit 16.2mg ( 2.7% )

Morus alba leaf 16.2mg ( 2.7% )

Rehmannia glutinosa root 7.8mg ( 1.3% )

Lonicera japonica flower 7.8mg ( 1.3% )

Sesemum indicum seed 6mg ( 1% )

Excipients(Amylum) 30mg ( 5% ).

Alternatívne zloženie:

He Shou Wu, Jin Ying Zi, Mo Han Lian, Sang Shen, Tu Si Zi, Xi Xian Cao, Bu Gu Zhi, Niu Xi, Nu Zhen Zi, Sang Ye, Di Huang, Jin Yin Hua, Hei Zhi Ma, Fu Liao

TCM účinky: Padanie vlasov, Šedivenie vlasov
z pohľadu TCM: nedostatok, blokáda, stagnácia Qi

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie