Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

055h Zvelebenie rumelkového poľa - FU KE ZHONG ZI WAN EAN: 8594064350550

055h  Zvelebenie rumelkového poľa - FU KE ZHONG ZI WAN EAN: 8594064350550

SKLADOM nedostatok Wan

Vyživuje krv XUE a upravuje jej obeh, upravuje obeh čchi Qi, zahrieva lono. Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:Nedostatočná a nepravidelná menštruácia, hormonálne poruchy a neplodnosť, biely nesvrbivý výtok.

13,99 €

14 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 055h

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Mediland s. r. o

Popis: Pojmom „rumelkové pole“ sa označuje energetické centrum človeka ležiace v podbruší. U ženy sa táto oblasť spojuje s maternicou a vaječníkmi. Zmes sa používa k úprave hormonálnej nerovnováhy vyvolávajúcej ťažkosti spojené s menštruáciou či plodnosťou, zastavuje tvorbu modrín a odstraňuje špinenie mimo cyklus.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čísnkej medicíny: Základ tejto zmesi tvorí formula Si Wu Wan, obsahujúca Shu Di Huang, Bai Shao, Chuan Xiong a Dang Gui. Tieto byliny silno doplňujú a oživujú krv a harmonizujú pečen. Ai Ye zohrieva maternicu a odstraňuje chlad. E jiao doplňuje krv, zastavuje krvácanie a rozhojňuje YIN. Xiang Fu rozhýbava Qi, spriechodňuje pečen, odstraňuje bolesť a harmonizuje menštruáciu. Du Zhong a Xu Duan doplňujú pečen a obličky, zastavujú maternicové krvácanie a ukľudňujú plod. Huang Qin zastavuje krvácanie, tlmí plod a prečisťuje teplosť.

Dávkovanie: 3 x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po uplynutí troch až štyroch menštruačných cyklov.
Upozornenie: Tehotné ženy by nemali tento preparát užívať bez predchádzajúcej konzultácie s vyškoleným odborníkom.

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: Endometrióza - neplodnosť, Gynekologické výtoky biele , Neplodnosť , Nevýkonnosť
z pohľadu TCM: nedostatok, blokáda, stagnácia Qi
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie