Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

003h Krehkosť zvinutého lístku - SANG JU YIN WAN EAN: 8594064350031

003h Krehkosť zvinutého lístku - SANG JU YIN WAN EAN: 8594064350031

SKLADOM horúčosť vietor Pian

Uvoľňuje teplý vietor z horného ohniska FENG RE, uľahčuje obeh Qi z pľúc, utišuje kaseľ.Vyberte si

15,99 €

16 € Zľava 0,01 €

Skladové číslo: 003h

Dostupnosť: Vypredané

Výrobca: Mediland s. r. o

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako sú :

Virózy,Chrípka, bolesti v krku, Zápal spojiviek

Popis: Táto zmes je podobná bylinnej zmesi Chlad rannej hmly (kód 002), od ktorej sa líši v 3 aspektoch: pôsobí veľmi mierne a jemne, takže je priamo šitá na mieru malým deťom. Je možné ju súčasne použiť aj na zápaly spojiviek (ako infekčné, tak alergické), ktoré sa prejavujú zalepením očí, pálením, slzením či ranným zalepenými očí. Utlmuje aj suchý kašeľ v začiatkoch nachladnutia. Je možné rovnako použiť pri náhlej strate hlasu či chrapote, vzniknutým pri viróze. Pri pretrvávajúcom suchom štekavom kašli, je však treba vyhľadať lekára k vylúčeniu nebezpečného zápalu hrtanu.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Cisárske byliny Sang Ye a Ju Hua rozptyľujú teplý vietor a prejasňujú zrak. Sang Ye okrem toho prečisťuje pľúca a zastavuje kašeľ, zatiaľ čo Ju Hua prečisťuje teplosť v hornom ohnisku. Prví dvaja ministri Lian Qiao a Bo He posilňujú rozptylovaciu funkciu zmesi. Druhí dvaja ministri Jie Geng a Xing Ren svojim zostupným pôsobením pomáhajú cisárom napraviť kolobeh Qi pľúc, a tým zastaviť kašeľ. Asistent Lu Gen prečisťuje teplosť a rodí tekutiny, a tým zastavuje smäd a pocit suchosti v krku (viz Legendy písané bylinami). Poslíček Zhi Gan Cao prečisťuje teplosť a harmonizuje pôsobenie ostatných bylín v zmesi.

Dávkovanie: 4 tabletky 3x denne, deti od 3 do 12 rokov 3x denne 2 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Vhodné zapiť tabletky väčším množstvom slabého zeleného čaju pre zvýšení nástupu účinku. Zlepšenie nastáva do 2 dní.

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)
 

TCM účinky: Akútny zápal spojiviek, Alergia akútna, Bolesti v krku , Chrípka , Virózy , Zápal spojiviek
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín

Alternatívne produkty

Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie