Z technických príčin dočasne pozastavujeme možnosť objednať naše produkty do 22. 4. 2024.

Panel používateľa

186w Rýchlosť lúčneho škorpióna - Mai Wei Di Huang Wan · Pogonis Form - EAN: 8714818206739

186w Rýchlosť lúčneho škorpióna - Mai Wei Di Huang Wan · Pogonis Form - EAN: 8714818206739

sucho

Vyživuje YIN obličiek a pľúc, zastavuje kaseľ, utišuje dýchavičnosť

7,65 €

7,96 € Zľava 0,31 €

Skladové číslo: 186w

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Green Nature

TCM: Detská podráždenosť a nesústredenosť, poruchy spánku u detí, oneskorený telesný či duševní vývoj v detskom veku, zhoršená imunita s častými infekciami dýchacích či močových ciest, prevencia alergických a kožných chorôb, zmes vhodná aj pre dospelých
Popis: Táto zmes podporuje vstrebávanie živín a stopových prvkov. Receptúra je šitá na mieru detskému organizmu, kde zaisťuje správnu produkciu vitálnej energie a vyzrievanie telesných a duševných funkcií. Po stránke telesnej sa zaoberá hlavne imunitným systémom a po stránke duševnej sa predpisuje hlavne u detskej podráždenosti a nekľude. Z pohľadu čínskej medicíny majú obidva spomínané stavy spoločného menovateľa; a tím je vrodená nedostatočnosť (podľa čínskej medicíny ide o nedostatočnosť dráhy obličiek). Táto nedostatočnosť vyvoláva akúsi nestabilitu, pre ktorú dieťa ľahko podľahne infekciám či „alergénom“, alebo nedokáže adekvátne spracovať prežité vnemy a podnety a stáva sa nekľudným a podráždeným.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Cisárska bylina Shu Di Huang silno vyživuje YIN a esenciu obličiek. Prvý minister Shan Zhu Yu vyživuje pečen a zabraňuje úniku esencie. Druhý minister Shan Yao doplňuje slezinu a súčasne zabraňuje úniku esencie a doplňuje obličky. K doplneniu esencie je nevyhnutné, aby bola dostatočne silná slezina (ako hlavný postnatálny orgán doplňujúcu esenciu). Druhá skupina bylín má predovšetkým odvádzajúci účinok a predstavujú ju asistenti: Ze Xie prečisťuje a odvádza močom oheň obličiek. Používá sa v tejto zmesi tiež ako prevencia proti nahromadeniu mastných a sladkých bylín v obličkách. Mu Dan Pi prečisťuje a odvádza oheň pečene a súčasne vyrovnáva teplú povahu ministra Shan Zhu Yu. Ďalší asistent Fu Ling je nautrálnej povahy a odvádza vlhkosť zo sleziny. Posilňuje transportnú funkciu sleziny. Spoločne s Ze Xie regulujú metabolizmus tekutín a podporujú močenie, a tým pôsobia preventívne proti akumulácii tekutín. Mai Men Dong zvlhčuje pľúca, vyživuje YIN a rodí tekutiny. Wu Wei Zi rozhojňuje YIN na úrovni pľúc a obličiek, rodí tekutiny a zvieraním zabraňuje poteniu.

Balenie: 0.18g x 200 guličiek vo fľaštičke / 36 g

Dávkovanie: 8 guličiek 3 x denne 15 minút po jedle

TCM účinky: Akné, Alergia chronická, Cukrovka - diabetes mellitus, Dýchavičnosť , Epilepsia , Hyperaktivita u detí , Nepokoj , Nespavosť , Nevýkonnosť, Suché ústa
z pohľadu TCM: sucho
Predvolby sukromia

Cookies používame na zlepšenie Vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie jej údajov o jej používaní. Kliknutím na "Prijať všetky cookies" vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

 

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie