032w Ozveny himalájskeho hromu - DING CHUAN WAN - Mulberry Form 8714818232370

032w Ozveny himalájskeho hromu  - DING CHUAN WAN - Mulberry Form  8714818232370

SKLADOM horúčosť hlien

Pôsobenie: Rozptyľuje a znižuje čchi Qi pľúc, utišuje dýchavičnosť, ochladzuje teplosť RE, rozpúšťa hlien TAN, DING CHUAN WAN 

198 Kč

Skladové číslo: 8714818232370

Dostupnost: Skladom
skladem: 5 ks

Výrobce: Green Nature

Popis - Táto zmes bola pôvodne vytvorená k liečbe chronickej astmy a k odstráneniu sípavého a pískavého dýchania. Avšak pomáha aj v štádiu akútnej astmy, ktorá sa vyznačuje hojným hustým žltým či bielym lepkavým hlienom. Čistí teplo v pľúcach a uľahčuje vykašliavanie hlienu z bronchov. Pomáha tak vzduchu do pľúc a zlepšuje využitie kyslíku. Táto zmes sa užíva k liečeniu kašľa s hojným hustým hlienom, ktorý obmedzuje dýchanie, teda v prípade chronických či akútnych bronchitíd.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny - Bai Guo rozpúšťa hlien, odstraňuje pískanie a posilňuje pľúcnu Qi, Xing Ren a Zi Su Zi zastavuje kašeľ, odstraňuje pískanie a pomáha organizmu efektívne využívať kyslík, Sang Bai Pi zastavuje kašeľ, odstraňuje pískanie a ochladzuje teplo v pľúcach, Ban Xia rozpúšťa hlien v pľúcach a znižuje pľúcne Qi dole, Huang Qin ochladzuje teplo v pľúcach, vylučuje husté, lepkavé a žlté hlieny, Jie Geng zastavuje kašeľ, vylučuje hlien a posilňuje pľúca. Tiež usmerňuje ostatné byliny cielene smerom k pľúcam.

Dávkovanie: 3x denne po 8 piluliek /guličiek/ . Deti od 3 do 12 rokov polovičnú dávku (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 2–3 dňoch.

Balenie:: 200 piluliek /guličiek/ po 0,18 g / 36 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej koncentrácii )
 

TCM účinky: Alergia akútna
z pohľadu TCM: horúčosť, nadbytok, hlien, toxín
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info