206p Vyhladenie slonovej kosti -KANG GU ZENG SHENG WAN - PIAN Throsis Form - 8714818236118

206p  Vyhladenie slonovej kosti -KANG GU ZENG SHENG WAN - PIAN Throsis Form - 8714818236118

doplňuje energiu QI, posilňuje, vyživuje Pian

Posilňuje pečeň a obličky, vyživuje šlachy a kosti, utišuje bolesť.

269 Kč

Skladové číslo: 8714818236118

Dostupnost: Skladom
skladem: 19 ks

Výrobce: Green Nature

TCM účinky: Kostné výrastky na chrbtici, bolesti v chrbte pri vyskočených platničkách, ostruhy (napr. pätovej kosti), dlhodobé bolesti kĺbov s ich deformáciami pri artróze, bolesti kostí a kĺbov u rýchlo rastúcich detí (tzv. rastové bolesti)
Popis: Dlhotrvajúce bolesti kĺbov či chrbta sú často spojené s prítomnosťou kostných a kĺbových nerovností, výrastkov, ktoré potom mechanicky dráždia okolité tkanivá či nervové zakončenia. Tieto bolesti často nie sú ostré a výrazné, obťažujú skôr svojou neústupnosťou a trvalou prítomnosťou. V okolí takto postihnutej oblasti vznikajú ďalšie patológie, napríklad svalové kŕče (spazmy), oblasť zatuhne, stáva sa nepohyblivou. Tým sa obmedzuje možnosť rehabilitácie a bludný kruh sa uzatvára. Uvedená bylinná zmes zlepšuje látkovú výmenu v kĺboch, okolitom väzive a príslušných svalových skupinách, bráni stuhnutosti, čím napomáha rozcvičeniu pri rehabilitácii. Podľa terminológie čínskej medicíny „uhladzuje“ postihnuté kosti či kĺby, čím umožňuje ich správnu funkciu. Účinná je hlavne u stavov, keď bolesť nie je trvalá, ale mení sa v závislosti na zmenách počasia, dennej dobe či únave. Obzvlášť vhodná je v detskom veku (keď sa buduje kostní systém) a u ľudí po 40. roku veku (keď naopak kostní systém ubúda). V západnej medicíne zodpovedajú týmto príznakom choroby typu M. Osgood Schlater (tj. zhrubnutie a bolesti holennej kosti u detí), M. Scheurmann (tj. bolesti chrbticových stavcov u dospievajúcich), artrózy, ostruhy (tj. deformácie kostí a kĺbov u dospelých).

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Jin Ying Zi posilňuje obličky a ochraňuje esenciu , Sang Ji Sheng posilňuje obličky a pečen, posilňuje šlachy a kosti a vylučuje vlhký vietor, Nu Zhen Zi posilňuje a vyživuje obličky a pečen, Tu Si Zi posilňuje ľadviny, vyživuje YIN a ochraňuje esenciu (viz Legendy písané bylinami), Ji xue teng odblokováva stagnáciu krvi, podporuje jej pohyb a posilňuje krv, uvoľňuje šlachy a odblokováva dráhy.

Dávkovanie: 3 x denne 2 tabletky zapiť vodou 15 minút po jedle (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Doba podávania je 3–6 mesiacov, pretože najčastejšie ide o chronické stavy. Pri dobrom efekte je možné po dosiahnutí zlepšenia kúru opakovať 2–3x do roka počas 1–2 mesiacov. Vhodné užívať spolu so Šaolínovým olejom (kod 700).

Balenie: 0,6 g x 60 tabliet / 36 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii )

TCM účinky: Bolesti chrbta , Kostné výrastky , Osteoporóza , Ostrohy , Reumatické ťažkosti , Výhrez platničky
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info