172w Slasť uprostred noci- YOU GUI WAN - Right Form 8714818232851

172w Slasť uprostred noci- YOU GUI WAN  -  Right Form 8714818232851

chlad

Doplňuje a zahrieva YANG obličiek, vyživuje krv XUE, doplňuje esenciu JING

199 Kč

Skladové číslo: 8714818232851

Dostupnost: Skladom
skladem: 10 ks

Výrobce: Green Nature

Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:

Impotencia, strata libida, znížená sexuálna aktivita, nedostatečná erekcia

Popis: Ako bežia roky a roky pribúdajú, tak aj obličková energia, najmä po 40. roku veku, kedy ubúda. Podľa tradičnej čínskej medicíny „pravá“  riadi jangovú energiu obličiek, teda Oheň života MING MEN, ktorý má za úlohu nie len zahrievať telo na „prevádzkovú“ teplotu, ale aj posilňovať a v neposlednom rade je zodpovedný aj za sexuálnu potenciu. V prípade nedostatočného jangu obličiek sa objavia príznaky ako sú tupé bolesti v bedrách, bolesti kolien, studené ruky a nohy, a tiež aj všeobecná únava a vyčerpanosť. Táto zmes zahrieva, preto sa neužíva dlho (1–3 mesiace podľa stavu) a nemala by sa užívať v prípadoch obyčajného vyčerpania či únavy bez ostatných známok nedostatočnosti jangu ľadvín. Vďaka zahrievaciemu účinku je zmes nevhodná pre ľudí s vysokým krvným tlakom, pri cukrovke, stavoch po infarkte či mozgovej mrtvici.

Rozbor z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Rou Gui zahrieva obličky, posilňuje YANG, vylučuje chlad z dráh, tlmí bolesť, napomáha vzniku Qi a krvi a znižuje unikajúci pseudooheň späť do obličiek, Tu Si Zi posilňuje ľadviny, ochraňuje esenciu obličiek, vyživuje YIN , Du Zhong posilňuje pečen a ľadviny, vyživuje šľachy a kosti, Gou Qi Zi posilňuje pečeň a obličky a vyživuje ich YIN a krv, Dang Gui posilňuje krv a upravuje menštruáciu, vyživuje a harmonizuje krv a vylučuje chlad, Shan Zhu Yu stabilizuje obličky a ochraňuje ich esenciu, posilňuje pečen a ľadviny, (Shu) Di Huang posilňuje krv, vyživuje YIN a esenciu.

Dávkovanie:  8 guličiek wan - 3 x denne 15 minút po jedle zapiť vodou - pod dobu 1–3 mesiacov v prípade sexuálnych ťažkostí (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 2–3 týždňoch.

Balenie: 200 guličiek / 0,18 g /36 g/ 

TCM účinky: Impotencia , Predčasná ejakulácia , Studené končatiny , impotencia, psychika, Strata libida
z pohľadu TCM: chlad

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info