700o Šaolínsky olej /esencia 60 ml./ Shao Lin Zheng Gu Jing

700o Šaolínsky olej  /esencia 60 ml./ Shao Lin Zheng Gu Jing

SKLADOM

a to ako akútne, tak chronické, s opuchmi, reagujúcimi na počasie, dnaBolesti hlavy pri nachladnutí, či pri migréne, neuralgické bolestiBolesti svalov a kĺbov po preťažení (šport, nadmerná fyzická záťaž, apod.), keď sa používa olej k celkovej masážiNádcha alergické, akútne či celoročné - zľahka natrieť pod nosKašeľ u malých detí - namazať na hrudníkPopis:Každá bolesť je podľa tradičnej čínskej medicíny vyjadrením „hladu tkaniva po energii“. Znamená to, že v mieste bolesti sa nedostáva dostatočného zásobenia krvou a energiou Qi. Tento stav je spôsobený zablokovaním toku energie a krvi v danej oblasti. K odstráneniu bolesti je preto vždy nutné odblokovať a rozprúdiť stagnáciu krvi a energie v mieste bolesti. Tomu napomáha jednak vnútorne bylinná zmes Húževnatosť bambusového výhonku (kod 205) a z vonka potom bylinný olej Shaolin oil (kod 700).Oba Tieto produkty odblokuvávajú dráhy, odvádzajú nahromadené škodliviny v mieste bolesti (čím znižujú opuchy, či zatuhnutia ), privádzajú novú krv a energiu (čím vyživujú a regenerujú postihnutú oblasť), zlepšujú prekrvenie a všetkými týmito účinkami utišujú bolesť. Nepôsobí však ako analgetikum (liek tlmiaci bolesť), ale ovplyvňuje samotnú podstatu príčiny bolesti.

208 Kč

Skladové číslo: 21415

Dostupnost: Skladom
skladem: 1 ks

Výrobce: GREEN NATURE CO.LTD

Utišuje bolesť
Zmenšuje opuchy
Regeneruje a relaxuje šľachy a svaly
Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je:
Všetky druhy poranenia svalov, šliach, väzív a kostí (okrem otvorených rán), napr. pomliaždeniny, výrony, vykĺbenia, zlomeniny, natiahnuté väzy a šľachy, tzv. tenisové lakte, karpálne tunely – (úžinové syndrómy), apod.
Bolesti v bedrách či krížoch, a to ako akútne, tak chronické, ischias s vystrelujúcou bolesťou do končatín, výhrez medzistavcovej platničky.
Bolesti krčnej chrbtice so stiahnutím šijových a chrbtových svalov a s bolesťami hlavy
Reumatické bolesti kĺbov a svalov,

TCM účinky: Artróza, Bolesti hlavy pri nachladnutí, Bolesti kĺbov, Kožné abscesy, Kožné zápaly
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info