700o Šaolínsky olej /esencia 60 ml./ Shao Lin Zheng Gu Jing

700o Šaolínsky olej  /esencia 60 ml./ Shao Lin Zheng Gu Jing

SKLADOM

a to ako akútne, tak chronické, s opuchmi, reagujúcimi na počasie, dnaBolesti hlavy pri nachladnutí, či pri migréne, neuralgické bolestiBolesti svalov a kĺbov po preťažení (šport, nadmerná fyzická záťaž, apod.), keď sa používa olej k celkovej masážiNádcha alergické, akútne či celoročné - zľahka natrieť pod nosKašeľ u malých detí - namazať na hrudníkPopis:Každá bolesť je podľa tradičnej čínskej medicíny vyjadrením „hladu tkaniva po energii“. Znamená to, že v mieste bolesti sa nedostáva dostatočného zásobenia krvou a energiou Qi. Tento stav je spôsobený zablokovaním toku energie a krvi v danej oblasti. K odstráneniu bolesti je preto vždy nutné odblokovať a rozprúdiť stagnáciu krvi a energie v mieste bolesti. Tomu napomáha jednak vnútorne bylinná zmes Húževnatosť bambusového výhonku (kod 205) a z vonka potom bylinný olej Shaolin oil (kod 700).Oba Tieto produkty odblokuvávajú dráhy, odvádzajú nahromadené škodliviny v mieste bolesti (čím znižujú opuchy, či zatuhnutia ), privádzajú novú krv a energiu (čím vyživujú a regenerujú postihnutú oblasť), zlepšujú prekrvenie a všetkými týmito účinkami utišujú bolesť. Nepôsobí však ako analgetikum (liek tlmiaci bolesť), ale ovplyvňuje samotnú podstatu príčiny bolesti.

208 Kč

Skladové číslo: 700o

Dostupnost: Skladom
skladem: 6 ks

Výrobce: GREEN NATURE CO.LTD

Utišuje bolesť
Zmenšuje opuchy
Regeneruje a relaxuje šľachy a svaly
Z hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí pri stavoch ako je:
Všetky druhy poranenia svalov, šliach, väzív a kostí (okrem otvorených rán), napr. pomliaždeniny, výrony, vykĺbenia, zlomeniny, natiahnuté väzy a šľachy, tzv. tenisové lakte, karpálne tunely – (úžinové syndrómy), apod.
Bolesti v bedrách či krížoch, a to ako akútne, tak chronické, ischias s vystrelujúcou bolesťou do končatín, výhrez medzistavcovej platničky.
Bolesti krčnej chrbtice so stiahnutím šijových a chrbtových svalov a s bolesťami hlavy
Reumatické bolesti kĺbov a svalov,

TCM účinky: Artróza, Bolesti hlavy pri nachladnutí, Bolesti kĺbov, Kožné abscesy, Kožné zápaly
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info