MycoChemo 180 tbl

MycoChemo 180 tbl

SKLADOM SKLADOM toxín Huby

Myco Chemo 180 tbl / 63 gVyvážene kombinuje účinky medicinálnych húb a čínskych liečivých rastlín.

690 Kč

Skladové číslo: 8594167650182

Dostupnost: Skladom
skladem: 11 ks

Výrobce: MycoMedica

Hlavné zameranie:

- nádorové ochorenia a ich liečba
- všeobecná únava
- prejavy starnutia
- suchosť slizníc
- poruchy krvotvorby - chronická gastritída - klimakterické problémy

MycoChemo v sebe spája pozitívny účinok medicinálnej huby Maitake pri liečbe onkologických ochorení, zatiaľ čo bylinná zložka si berie na starosť pomoc pri regenerácii organizmu po chemoterapii či ožarovaní. Hlavným cieľom liečiviek je regenerácia a adaptogénne pôsobenie, potrebné pri uprataní rozpadnutých buniek po razantnej liečbe a tiež pomoc pri obnove slizníc. Sú to práve sliznice tráviaceho, dýchacieho a močového ústrojenstva, ktoré sú na cytostatiká najcitlivejšie. Tieto sliznice je potrebné čo najrýchlejšie obnoviť a tým vrátiť organizmus do čo najlepšieho stavu, umožňujúceho pokračovanie chemoterapie.

Poznámka:
Produkt nie je určený pre deti do 3 rokov, pre tehotné a kojace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Uchovávajte mimo dosah detí. Produkt neslúži ako náhrada pestrej stravy. Neobsahuje efedrín, lepok, konzervační látky ani farbivá.

Informácie uvedené na tejto webovej stránke sú poskytované len pre informačné účely a nie sú určené k nahradeniu rád od kvalifikovaného lekára. Pre informácie o zdravotnom stave sa poraďte s lekárom.

Dávkovanie a doba užívania:
Odporúčaná denná dávka je 6 tabliet 2x denne. Tablety užívajte na lačno (min.20 minút pred jedlom či 30 minút po jedle), zapíjajte vodou nebo slabým čajom.

Pri chemoterapii sa zmes užíva jeden deň po skončení podávania cytostatík a vysadzuje deň pred ďalšou kúrou. Pri rádioterapii (ožarovaní) sa môže podávať kontinuálne bez vysadzovania.

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info