111k Zastavenie toku žltej rieky - Bi Xie Shen Shi Ke Li · Dioscorea Form Granules 8714818221527

111k Zastavenie toku žltej rieky -  Bi Xie Shen Shi Ke Li · Dioscorea Form Granules 8714818221527

horúčosť vlhko granule

Pôsobenie: Ochladzuje a premieňa teplú vlhkosť SHI/RE, upravuje obeh krvi XUE a ochlazuje krv XUE, uoplňuje čchi Qi sleziny, pôsobí močopudne

324 Kč

450 Kč Sleva 126 Kč

Skladové číslo: 111k

Dostupnost: Vypredané

Výrobce: Green Nature

Pôsobenie:Gynekologický výtok, ktorý je žltý, pálivý či svrbivý


Popis: Nesprávna životospráva, stres a nadmerné emócie môžu viesť u niektorých žien k výraznejšej kumulácii „tepla a vlhka“. Organizmus má potom potrebu sa tohto stavu zbavovať, a to v našom prípade formou výtoku. Táto zmes je určená k odstráneniu nepríjemného, často dlhotrvajúceho gynekologického výtoku, ktorý je väčšinou žltý, pálivý či svrbivý. Bylinná zmes nepôsobí iba proti mikróbom, ale rovnako harmonizuje hormonálnu nerovnováhu a podporuje imunitu. Liečba prebieha obyčajne niekoľko mesiacov a neodporúča sa súčasná konzumácia sladkostí a mliečnych výrobkov, ktoré výrazne zhoršujú ťažkosti.

Rozbor patentnej čínskej medicíny z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Yi Yi Ren vylučuje teplo a vlhko a posilňuje slezinu, Huang Bai vylučuje vlhko a teplo zo spodného ohniska, Fu Ling posilňuje slezinu a vysušuje vlhko, Mu Dan Pi ochladzuje teplo v krvi, Ku Shen vylučuje teplo a vlhko, zastavuje svrbenie a ničí parazity, Huang Qi posilňuje slezinu, She Chuang Zi vysušuje vlhko, zastavuje svrbenie a ničí parazity, Shi Chang Pu harmonizuje stredné ohniská a premieňa vlhko, Bai Zhu posilňuje slezinu a vysušuje vlhko, Tu Si Zi posilňuje obličky a slezinu , Bai Zhi vylučuje vlhko a vysušuje výtoky, Che Qian Zi vylučuje vlhko a teplo, Cang Zhu vysušuje vlhko zo spodného ohniska a posilňuje slezinu, Chuan Niu Xi vylučuje vlhko a teplo zo spodného ohniska, Dong Gua Ren vylučuje vlhko a teplo, Gan Cao posilňuje slezinu a ochladzuje teplo.

Dávkovanie: 6 gramov (1 lyžička=3 g - priložená odmerka v produkte) 3 x denne  15 minút po jedle zaliať vriacou vodou, deti od 6 do 12 rokov polovičnú dávku (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). 

 

Balenie:100 g granúl vo fľaštičke (obsah bylín v granulách je v maximálnej možnej koncentrácii)

TCM účinky: Gynekologické výtoky biele , Gynekologické zápaly, Kožné problémy , Kožné zápaly
z pohľadu TCM: vlhko
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info