172k Slasť uprostred nocii - You Gui Ke Li · Right Form Granules - 871481822235

172k Slasť uprostred nocii - You Gui Ke Li · Right Form Granules - 871481822235

Pôsobenie:Doplňuje a zahrieva YANG obličiekVyživuje krv XUEDoplňuje esenciu JINGZ hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:Impotencia, strata libidaZnížená sexuálna aktivitaNedostatečná erekcia

324 Kč

450 Kč Sleva 126 Kč

Skladové číslo: 172k

Dostupnost: Vypredané

Výrobce: GREEN NATURE CO.LTD

Popis: Ako bežia roky a roky pribúdajú, tak aj obličková energia, najmä po 40. roku veku, kedy ubúda. Podľa tradičnej čínskej medicíny „pravá“ ľadvín riadi jangovú energiu ľadvín, teda Oheň života MING MEN, ktorý má za úlohu nie len zahrievať telo na „prevádzkovú“ teplotu, ale aj posilňovať a v neposlednom rade je zodpovedný aj za sexuálnu potenciu. V prípade nedostatočného jangu ľadvín sa objavia príznaky ako sú tupé bolesti v bedrách, bolesti kolien, studené ruky a nohy, a tiež aj všeobecná únava a vyčerpanosť. Táto zmes zahrieva, preto sa neužíva dlho (1–3 mesiace podľa stavu) a nemala by sa užívať v prípadoch obyčajného vyčerpania či únavy bez ostatných známok nedostatočnosti jangu ľadvín. Vďaka zahrievaciemu účinku je zmes nevhodná pre ľudí s vysokým krvným tlakom, pri cukrovke, stavoch po infarkte či mozgovej mrtvici.

Rozbor z pohľadu tradičnej čínskej medicíny: Rou Gui zahrieva obličky, posilňuje YANG, vylučuje chlad z dráh, tlmí bolesť, napomáha vzniku Qi a krvi a znižuje unikajúci pseudooheň späť do obličiek, Tu Si Zi posilňuje ľadviny, ochraňuje esenciu ľadvín, vyživuje YIN , Du Zhong posilňuje pečen a ľadviny, vyživuje šľachy a kosti, Gou Qi Zi posilňuje pečen a ľadviny a vyživuje ich YIN a krv, Dang Gui posilňuje krv a upravuje menštruáciu, vyživuje a harmonizuje krv a vylučuje chlad, Shan Zhu Yu stabilizuje ľadviny a ochraňuje ich esenciu, posilňuje pečen a ľadviny, (Shu) Di Huang posilňuje krv, vyživuje YIN a esenciu.

Dávkovanie - 4 tabletky 3x denne pod dobu 1–3 mesiacov v prípade sexuálnych ťažkostí (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po 2–3 týždňoch.

Balenie - 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: Emócie, Impotencia , Prostata , Strata libida

Alternativní produkty

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info