055h Zvelebenie rumelkového poľa - FU KE ZHONG ZI WAN 8594064350550

055h  Zvelebenie rumelkového poľa - FU KE ZHONG ZI WAN 8594064350550

SKLADOM nedostatok Wan

Vyživuje krv XUE a upravuje jej obeh, upravuje obeh čchi Qi, zahrieva lonoZ hľadiska tradičnej čínskej medicíny priaznivo pôsobí u stavov ako je napr.:Nedostatočná a nepravidelná menštruácia, hormonálne poruchy a neplodnosť, biely nesvrbivý výtok

351 Kč

Skladové číslo: 055h

Dostupnost: Skladom
skladem: 1 ks

Výrobce: Mediland s. r. o

Popis:Pojmom „rumelkové pole“ sa označuje energetické centrum človeka ležiace v podbruší. U ženy sa táto oblasť spojuje s maternicou a vaječníkmi. Zmes sa používa k úprave hormonálnej nerovnováhy vyvolávajúcej ťažkosti spojené s menštruáciou či plodnosťou, zastavuje tvorbu modrín a odstraňuje špinenie mimo cyklus.

Rozbor patentnej medicíny z pohľadu tradičnej čísnkej medicíny: Základ tejto zmesi tvorí formula Si Wu Wan, obsahujúca Shu Di Huang, Bai Shao, Chuan Xiong a Dang Gui. Tieto byliny silno doplňujú a oživujú krv a harmonizujú pečen. Ai Ye zohrieva maternicu a odstraňuje chlad. E jiao doplňuje krv, zastavuje krvácanie a rozhojňuje YIN. Xiang Fu rozhýbava Qi, spriechodňuje pečen, odstraňuje bolesť a harmonizuje menštruáciu. Du Zhong a Xu Duan doplňujú pečen a obličky, zastavujú maternicové krvácanie a ukľudňujú plod. Huang Qin zastavuje krvácanie, tlmí plod a prečisťuje teplosť.

Dávkovanie: 3 x denne 4 tabletky (v Číne používajú v prípade potreby a intenzity ťažkostí dávku 2 - 3 x vyššiu). Účinok je možné pozorovať po uplynutí troch až štyroch menštruačných cyklov.
Upozornenie: Tehotné ženy by nemali tento preparát užívať bez predchádzajúcej konzultácie s vyškoleným odborníkom.

Balenie: 100 tabliet / 30 g (obsah bylín v tabletkách je v maximálnej možnej koncentrácii 1:5)

TCM účinky: Endometrióza - neplodnosť, Gynekologické výtoky biele , Neplodnosť , Nevýkonnosť
z pohľadu TCM: nedostatok, blokáda, stagnácia Qi
Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info